СБУ відкрила кримінальне провадження щодо Ірини ФаріонСлужба безпеки України розпочала кримінальне провадження та вже призначила низку експертиз щодо висловлювань і публікацій колишньої народної депутатки Ірини Фаріон.

Про це повідомляє пресслужба СБУ.

За матеріалами слідства, в одному зі своїх інтерв'ю народна депутатка України 7-го скликання зазначила, що категорично не сприймає російськомовних військовослужбовців ЗСУ і не може назвати їх українцями. Це викликало хвилю обурення серед українських захисників та в суспільстві загалом. 

Крім того, у своїх соцмережах фігурантка опублікувала допис зі скріншотом повідомлення від проукраїнського студента з тимчасово окупованого Криму, у якому були вказані ім’я, прізвище та інші персональні дані відправника. 

Це стало підставою його переслідування з боку російських спецслужб.

Кримінальне провадження за цими фактами відкрито за такими статтями Кримінального кодексу України:

▪️ ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками);

▪️ ст. 435-1 (образа честі і гідності військовослужбовця, погрози військовослужбовцю);

▪️ ст. 163 (порушення таємниці листування, телефонних розмов, телеграфічної чи іншої кореспонденції, що передаються засобами зв’язку або через комп’ютер);

▪️ ст.182 (порушення недоторканості приватного життя).

СБУ ініціювала психолого-лінгвістичну експертизу висловлювань Ірини Фаріон.

 Досудове розслідування триває. А ми нагадаємо, що це вже не перша перевірка слів Фаріон на законність. Декілька місяців тому маріуполець Данило Ребро написав заяву у правоохоронні органи після того, як Ірина Фаріон звинуватила маріупольців у тому, що вони самі винні у вбивстві власного міста.

Тоді слідчі органи не знайшли складу злочину, і кримінальне провадження не було відкрите. Цього разу Ірина Фаріон, схоже, посунулась далі і таки наговорила на правопорушення.

Будемо стежити за цією справою.

ЧИТАЙТЕ ПРО ЦЕ БІЛЬШЕ:

Екс-нардепка Ірина Фаріон звинуватила маріупольців у вбивстві свого міста. Маріуполець Данило Ребро написав заяву в прокуратуру, - ФОТО, ВІДЕО

Фаріон і Маріуполь. Декілька фактів, які спростовують маніпуляції політикині, - ВІДЕО

Скандал навколо Маріуполя. Ірина Фаріон знову атакувала місто, - ВІДЕО

«Азов» проти Фаріон. Скандальна українка може опинитися за ґратами

Студенти університету «Львівська політехніка» вимагають реакції на Фаріон від керівництва вищу, - ФОТОAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW