Покровські тепловики відпрацьовують алгоритм дій на випадок тривалого відключення електроенергії15 листопада під головуванням начальника Покровської МВА Сергія Добряка та за участі заступників відбулась апаратна нарада, під час якої були розглянуті питання життєдіяльності громади. Основна увага – роботі комунальних підприємств під час зимового періоду та можливих блекаутів.

Для сталої роботи об`єктів критичної інфраструктури громади продовжується їх укомплектування усім необхідним, зокрема, генераторами. 

«По всіх котельнях КП «Покровськтепломережа» були проведені навчання щодо дій у випадку тривалих відключень електроенергії. Розробляємо алгоритм дій, враховуючи досвід торішньої зими та тих аварійних ситуацій, які виникали. Наразі опалювальний сезон проходить в штатному режимі, теплоносій подається до житлових будинків згідно з температурним графіком», - зазначив заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель та призвав абонентів комунального підприємства вчасно сплачувати за спожиті послуги та не розбирати воду з центральної системи. 

Покровські тепловики відпрацьовують алгоритм дій на випадок тривалого відключення електроенергії, фото-1

За графіком 3/1/3 Покровська громада продовжує отримувати водопостачання. Зусиллями місцевих мешканців та КП «Покровськводоканал» облаштовано 255 свердловин, які є альтернативним джерелом водопостачання для більшості жителів громади. 

Для зручності громадян, у Покровську тривають роботи з встановлення зупиночних комплексів та ремонту центральних автошляхів міста. 

Як зазначила Наталія Іваньо, у підготовці до зимового періоду активну участь  візьмуть також донорські організації, як нові, так і ті, що вже активно допомагають Покровській ТГ. Влада постійно веде перемовини з благодійними організаціями різного рівня щодо залучення до громади нових можливостей отримати як предмети першої потреби, так і інших видів підтримки. 

Готуються до зимового періоду і соціальні працівники Покровська, які дбають про тепло та затишок в домівках стареньких та пільгових категоріях населення. 

Покровські тепловики відпрацьовують алгоритм дій на випадок тривалого відключення електроенергії, фото-2

За словами Олени Харчевної, в УСЗН триває прийом заявок на отримання твердого палива, зокрема паливних брикетів від Міжнародної організації з міграції. 
«Ми вже отримали 263 заявки на дрова, які заготовлені та будуть розвезені мешканцям багатогалузевим комунальним підприємством міста. Також 300 домогосподарств отримають по 3 тонни вугілля від МОМ. Розуміємо, що потреба у твердому паливі набагато більша, тому «закриваємо» потребу найбільш вразливих категорій населення», - розповіла Олена Харчевна. 

Покровські тепловики відпрацьовують алгоритм дій на випадок тривалого відключення електроенергії, фото-3

Окрему увагу приділили безпековій ситуації в місті. Як зазначив Микола Шабельник, днями було закінчено поквартальний об’їзд об’єктів цивільного захисту. Усього їх нараховується 244, 217 з яких – найпростіші укриття. Крім того, у Покровську працює 11 пунктів незламності, які оснащені усім необхідним для тимчасового перебування мешканців міста під час блекаутів. 

Покровські тепловики відпрацьовують алгоритм дій на випадок тривалого відключення електроенергії, фото-4

Обговорили під час наради і епідситуацію, яка є в Покровську. Як зауважила Маргарита Ідрісова, сьогодні медики фіксують ріст захворюваності на COVID. Лише за останню добу було виявлено 13 таких випадків. 

«Перебіг хвороби середній, є окремі спалахи у відділеннях міських лікарень. Закликаємо мешканців дотримуватись епідобмежень, зокрема, соціальної дистанції та носіння масок в громадських місцях», - додала Маргарита Ідрісова.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW