У Житомирській політехніці активно продовжують реновацію освітнього середовища, — ФОТОРектор Житомирської політехніки Віктор Євдокимов на своїй Фейсбук-сторінці написав:

«Активно продовжуємо реновацію освітнього середовища Житомирської політехніки. Завершені ремонтні роботи, меблювання окремих лекційних аудиторій та аудиторій для проведення практичних занять! Сьогодні з радістю хочу поділитися з вами результатами роботи!».

За його словами, вони намагалися зробити сучасний дизайн, оздоблення, меблювання, врахувати сучасні технологічні рішення для того, щоб наші викладачі та здобувачі освіти в комфортних і безпечних умовах навчали й здобували знання! Впевнений, що це також буде мотивувати викладачів до роботи, а здобувачів до навчання!

Ректор переконаний, що такі кроки щодо оновлення матеріально-технічної бази університету є складовими реалізації Стратегії Житомирської політехніки в частині створення просторів, що надихають та налаштовують на ефективну взаємодію, а також є запорукою успіху університету в цілому!

А зовсім нещодавно ми вже показували оновлені лабораторії та коворкінги Інноваційного хабу Житомирської політехніки. Фоторепортаж можете переглянути за цим посиланням.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW