В Італії випустили марку із зображенням Маріупольського драмтеатруМіністерство економічного розвитку Італії випустило чотири марки із зображенням символічних будівель українських міст. Серед них – Маріупольський драматичний театр.  

Про це повідомила пресслужба Маріупольської міської ради.

Будівлю драмтеатру зобразив художник Сергій Сметанкін. Італійські марки також містять картини українських художників Катерини Липовки, Юрія Бандери та Святослава Скоробогатова. На їх картинах зображені храм Києва, площа у Львові та Одеський порт.

«Маріуполь був, залишається і буде назавжди український містом, із своєю самобутньою культурою та традиціями, які ми маємо спільно захищати та зберігати», – наголосив голова Національної спілки художників Україн Костянтин Чернявський.

Нагадаємо, що Маріупольський драматичний театр був знищений російською авіацією 16 березня 2022 року. Армія РФ скинула дві авіабомби на дах театру, де переховувалися від обстрілів більше 1000 мирних маріупольців, в тому числі дітей. 

Читайте також: Засуджено українця, який допомагав окупантам приховувати сліди масового вбивства у маріупольському драмтеатріAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW