Яка епідемічна ситуація в Одесі та областіЗахворюваність на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) піддавалась впливу сезонних коливань. Протягом останнього тижня відзначився зріст рівня захворюваності на 12,5% порівняно з попереднім тижнем.

Про це повідомили в Одеському обласному центрі контролю та профілактики хвороб МОЗ.

Зокрема, серед дітей цей показник збільшився на 17,4%, а серед дорослого населення - на 4,6%.

Інтенсивний показник залишався нижчим за епідемічний поріг (532,05) на 41,2%, становлячи 313,0 на 100 тисяч населення.

На чотирьох адміністративних територіях (Б.Дністровський, Ізмаїльський, Подільський, Роздільнянський райони) інтенсивний показник перевищував обласний на 16-51%, у інших районах залишаючись нижчим за обласний.

Відсоток захворюваності на COVID-19 серед загальної кількості гострих респіраторних вірусних інфекцій становив 6%. Захворюваність на коронавірусну хворобу залишалась стабільною, ініціюючи зростання серед дітей на 16,1%, тоді як серед дорослих відбувалося зменшення на 4% (356 проти 370).

На відміну від ГРВІ, доросле населення переважало серед хворих на COVID-19 (85%), з основною часткою у віці 30-64 роки (64%).

Рівень госпіталізації зменшився на 13,8%, при цьому в порівнянні з попереднім тижнем зменшення становило 39%.

Вірусні гепатити та повітряно-крапельні інфекції реєструвались випадково або взагалі не реєструвались (дифтерія, кір, кашлюк, краснуха, епідемічний паротит). Спалахів та групових захворювань не фіксувалося. Епідемічна ситуація залишається під постійним контролем.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW