Толока в Піщанському старостинському окрузі: спільні зусилля у турботі про рідне селоМешканці Піщанського старостинського округу об'єднали свої зусилля в сумісній толоці, спрямованій на прибирання негабаритного сміття та покращення благоустрою. 

Толока в Піщанському старостинському окрузі: спільні зусилля у турботі про рідне село, фото-1

Учасники толоки завзято взялися за очищення території села від сміття, рослинних залишків і старих гілок. Трудились та наводили лад в Піщаному як за допомогою садового інвентарю, так і з залученням спецтехніки КП «Багатогалузеве комунальне підприємство». 

Толока в Піщанському старостинському окрузі: спільні зусилля у турботі про рідне село, фото-2

Староста Піщанського старостинського округу Олена Бражко висловила вдячність усім мешканцям за активну участь та взаєморозуміння у проведенні заходів з прибирання. 

Толока в Піщанському старостинському окрузі: спільні зусилля у турботі про рідне село, фото-3

Подяку за організацію толоки також висловила і начальниця Управління по роботі з територіями Олени Носач: «Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток села та усієї громади. Добрі ініціативи з благоустрою наших територій роблять життя кожного мешканця більш комфортним і впорядкованим», - зазначила Олена Носач.

Толока в Піщанському старостинському окрузі: спільні зусилля у турботі про рідне село, фото-4

Злагоджені дії мешканців Піщанського старостинського округу та комунальних підприємств громади мають вагомий результат, що позитивно впливає на розвиток усієї Покровської громади.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW