На Тернопільщині перекривають важливу для водіїв дорогу: що трапилося і як тепер їхатиУ Теребовлі розпочнеться реконструкція мосту. Аварійний міст через річку Гнізна закриють на ремонт. 

Автомобільний міст на трасі міжнародного значення М19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече, який проходить через річку Гнізна і знаходиться недалеко від автостанції у Теребовлі, перебуває у критичному стані (аварійний стан крайніх балок та невідповідність споруди сучасним нормативам щодо вантажопідйомності та габаритів).

Тому заплановано його капітальний ремонт за кошти Європейського інвестиційного банку.

Проте під мостом та над ним проходять комунікації – водопровідні труби, лінії зв’язку. Відтак їх треба перенести. Керівники газової служби, комунального підприємства, організації енергопостачання, а також представники підрядної організації, яка проводитиме капітальний ремонт, обговорили організаційні моменти підготовчих робіт для демонтажу старого моста.

Акцент зроблено на перенесенні комунікацій на безпечну відстань від будівельного майданчика. Лише після цього підрядник приступить до демонтажу моста. 

«Цей проєкт надзвичайно важливий, адже є свого роду гуманітарним та вантажним коридором України. Ремонт моста проводитиметься з повним перекриттям руху, на що отримано дозвіл, і буде визначений шлях об'їзду для легкових автомобілів та вантажного транспорту», - констатує Теребовлянський міський голова Олег Продан. 

Пpо почaток pобіт водіїв повідомлять додaтково.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал, де багато цікавих новин, фото та відео!  https://t.me/ternopil0352

На Тернопільщині перекривають важливу для водіїв дорогу: що трапилося і як тепер їхати, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW