Вадим Філашкін перевірив укриття та шелтер для евакуйованих осіб у Покровському районіЗаступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін відвідав Покровську, Мирноградську, Добропільську і Новогродівську громади, де перевірив роботу простих укриттів та пунктів незламності.

"З наближенням зими маємо бути впевнені, що по всій території області є достатня кількість сховищ, а пункти незламності облаштовані всім необхідним для комфортного перебування. Нема сумнівів, що росіяни намагатимуться знову бити по нашій критичній інфраструктурі, тому ми маємо бути готовими до цих викликів",  — зазначив  Вадим Філашкін.

Всього в Покровському районі функціонують 88 Пунктів незламності.

Крім того, заступник голови ОДА відвідав у Покровську шелтер для евакуйованих осіб із зони бойових дій, де вони перебувають тимчасово. З міста регулярно відправляється єдиний евакуаційний потяг з Донеччини. Сюди централізовано підвозять людей, які вирішили виїхати в інші регіони України, — тут вони отримують першу допомогу.

"З перших днів повномасштабної війни Покровськ перетворився на ключовий транспортний, евакуаційний, гуманітарний хаб області. Приємно бачити, що зараз, коли минуло вже майже два роки роботи в такому режимі, місто не просто тримається, а продовжує покращувати умови для переселенців", — підкреслив Вадим Філашкін.

Робота з евакуації цивільних на Донеччині триває.

0d88d69b_820x360.jpg200586b9_820x360.jpg

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW