У Сумах за тиждень коронавірус діагностували у 152 пацієнтівНачальник управління охорони здоров’я Олена Чумаченко проінформувала про те, що галузь продовжує працювати в режимі підвищеної готовності. Підпорядковані управлінню заклади забезпечені всім необхідним для надання відповідно до договорів із НСЗУ медичної допомоги хворим, які лікуються в стаціонарах, а таких 1378 (діти – 178).

Ситуація з захворюваністю на ГРВІ, грип і COVID-19 – напружена, але стабільна. Протягом тижня занедужали 1477 сумчан (коронавірус діагностували у 152 пацієнтів). Серед хворих переважали діти віком до 18 років – 54%. Найбільше вірусних інфекцій зафіксували серед дітей віком від п’яти до дев’яти років. Шпиталізували з вірусними інфекціями 5% недужих (71 хворий), більшість – діти. Інтенсивний показник захворюваності по ГРВІ та грипу на 27% нижче середнього рівня інтенсивності перевищення епідемічного порогу для Сумського району.

Лікувальними закладами розроблено комплекси протиепідемічних і профілактичних заходів, запроваджено карантинні обмеження.

Олена Чумаченко повідомила, що очікується надходження вакцин від COVID-19. З їх отриманням поновлять вакцинацію від цієї хвороби. Препарати для щеплення від грипу в наявності в аптеках.

Також посадовець проінформувала про те, що в усіх КНП громади температурний режим відповідає нормам. Облаштування укриттів проходить згідно з графіками.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW