НМТ-2024: що нового чекає на українських випускниківВ Україні затвердили зміни в системі державної підсумкової атестації та вступної кампанії на 2024 рік. Згідно з нововведеннями, абітурієнти матимуть можливість вступити до вишів за результатами ЗНО 2021 року або нового формату тесту - НМТ 2022-2024 років.

Обов’язкові предмети

Нова система передбачає три обов’язкові предмети для учасників тесту: українську мову, математику та історію України. Це сприятиме глибшому вивченню національних предметів та відображенню широкого спектру знань абітурієнтів.

Окрім обов’язкових дисциплін, абітурієнти матимуть можливість обрати один з восьми предметів для тестування. Серед них: українська література, іноземна мова (англійська, німецька, французька, іспанська), біологія, фізика, хімія та географія. 

Структура та тривалість тестування

Національний мультипредметний тест у 2024 році залишається незмінним за своєю структурою. Учасники зможуть готуватися за тестами минулих років, оскільки завдання відповідатимуть програмі зовнішнього незалежного оцінювання.

Тестування відбудеться в один день, і абітурієнти матимуть дві години на виконання завдань з української мови та математики. Після короткої перерви розпочнуться ще дві години на історію України й вибраний предмет.

Міністерство реінтеграції нагадало, що абітурієнти з тимчасово окупованих територій у 2024 році зможуть вступити до українських вишів за співбесідою, без складання Національного мультипредметного тесту.

У наступному році тестування може розпочатися у травні. Воно буде відбуватися в тимчасових екзаменаційних центрах, розміщених у навчальних закладах по всій Україні та за кордоном.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW