У Дніпрі в міській багатопрофільній клінічній лікарні імені Руднєва тимчасово призупинили операції: деталіУ Дніпрі в міській багатопрофільній клінічній лікарні імені Руднєва тимчасово призупинили операції. Наразі медичні фахівці надають лише амбулаторну допомогу та послуги з реабілітації.

Про це повідомляє редакція 056 з посиланням на міську раду Дніпра.

В повідомленні йдеться, що в міській лікарні імені Руднєва поки не оперують, але консультують, надають амбулаторну допомогу та послуги з реабілітації. 

Згідно з наказом Міністерства охорони здоров’я України, з 14 по 28 листопада в закладі частково зупинено дію ліцензій за спеціальностями: дитяча хірургія, дитяча анестезіологія, хірургія, анестезіологія.

«На згаданий період у лікарні призупинені операції, але надається амбулаторна допомога, консультації лікарів та послуги з реабілітації. Пацієнти, у разі необхідності, будуть скеровані до інших медичних закладів міста», – сказав лікар Ігор.

Нагадаємо, що в лікарні імені Руднєва було зафіксовано післяопераційні ускладнення у пацієнтів лікарні, що призвели до смертельних випадків. 

У лікарні імені Руднєва в Дніпрі у післяопераційний період в 11 пацієнтів погіршилось самопочуття. За даними прокуратури області, один з пацієнтів, 11-річний хлопчик, помер.

За інформацією Міністерства охорони здоров'я, пацієнти ймовірно отримали побічну реакцію на медпрепарати, які застосовувалися під час проведення оперативних втручань. Попередньо, йдеться про медпрепарати для внутрішньовенного наркозу.

На партію підозрюваних у побічній дії препаратів наклали карантин та вилучили з обігу в медзакладі. Держлікслужба проводить власне розслідування.

За фактом відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 140 Кримінального кодексу України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW