Нацбанк припинив наповнювати ринок дешевим доларом: чого очікувати від курсу валют цього тижняЕксперти дали прогноз щодо курсу долара на цей тиждень.

Протягом поточного робочого тижня (13-17 листопада) в Україні не очікується різких стрибків курсу готівкового долара. Втім, як і падіння – відповідно, скупити валюту зараз і незабаром її вигідно продати, не вийде, пише Оглядач. За прогнозом, вартість валюти в банках перебуватиме на поточному рівні 37,2-38 грн. В обмінниках – 37,3-37,95 грн.

Про це повідомляє "Мінфін". Там зазначають: спред (різниця між найкращими цінами заявок на продаж і на покупку в той самий момент часу) при купівлі/продажу долара в більшості обмінників і касах банків перебуватиме в межах від 20 до 35 копійок.

"Тренд по курсу долара на міжбанківських торгах буде знову повністю керованим цінниками та обсягами інтервенцій Нацбанку. Дефіцит пропозиції валюти збережеться і перекриватиметься розпродажем резервів", – йдеться у повідомленні.

При цьому підкреслюється: загалом середина листопада в Україні на валютному ринку пройде "активно і знову під диктовку Нацбанку". А особливих сюрпризів щодо курсу долара на валютному ринку не буде.

"Судячи з останніх дій НБУ, "гру на зниження" за рахунок "заливання" ринку "дешевим" доларом Нацбанк припинив.

Нас чекає період корекції курсу долара в межах досить вузького коридору, який формується, за фактом, лише цінниками інтервенцій самого НБУ", – резюмували автори матеріалу.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW