Рівненщина втратила ще трьох ЗахисниківВчора на Рівненщині попрощалися із трьома Захисниками - Юрієм Музичуком, Сергієм Когутом, Петром Бондарем.

Про це повідомили в Рівненській ОВА.

Березнівщина віддала шану старшому механіку-водію Юрію Музичуку з села Зірне. Народився чоловік у 1974 році в селі Нападівка Тернопільської області. Після проходження строкової військової служби довгий час працював електрозварювальником на Тернопільщині та у місті Кривий Ріг. А вже після одруження з 2004 року проживав в селі Зірне на Березнівщині. Захисник загинув 10 листопада 2023 року в запеклому бою за Україну на Харківщині. Юрій Музичук, солдат механізованої роти захищав Батьківщину у лавах Збройних Сил України з вересня 2022 року.

Гощанська та Бугринська громади провели в останню дорогу до місця вічного спочинку загиблого Захисника Сергія Когута. Чоловік народився 21 січня 1991 року в селі Курозвани. З юного віку проживав разом з мамою в селі Зарічне Бугринської громади. У мирному житті працював слюсарем з ремонту вантажних автомобілів в ТОВ «ЄВРОПА ТРАНС АГРО». У серпні цього року Сергій став на захист України у складі навідника 12 десантно-штурмової роти 3 десантно-штурмового батальйону. На жаль, 8 листопада в результаті ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання в Запорізькій області молодий боєць поклав своє життя на полі бою за рідну землю.

У жалобі Рафалівська громада. 11 листопада, перебуваючи у відпустці, помер захисник України Петро Бондар із села Великий Жолудськ. Чоловік проходив службу у 61-му батальйоні 104-ї бригади тероборони. Поховали військового у рідному селі.

Щирі співчуття родинам, близьким, друзям військовослужбовців! Вічна шана і пам'ять!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW