Художній керівник та диригент «Ореї» Олександр Вацек святкує день народженняКолектив Житомирської обласної філармонії імені Святослава Ріхтера вітає з Днем народження художнього керівника та диригента академічної хорової капели «Орея», заслуженого діяча мистецтв України Олександра Вацека.

А ми, з колективом нашого сайту 0412.ua, приєднуємось до привітань!

«Шановний Олександре Олександровичу, завдяки вам, хорова капела «Орея» - це колектив, який має власне виконавське обличчя та високу сценічну культуру. «Орея» постійно оновлює свій репертуар, підвищує професійний рівень, вдосконалює виконавську майстерність, збагачує, тим самим, сучасне мистецтво новими творчими ідеями.

Виступи хору завжди відрізняються глибоким артистизмом, і завжди радо вітаються бурхливими оплесками. Нехай ваша неперевершена яскрава творчість і надалі хвилює серця вдячних шанувальників та не знає кордонів.

Бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, творчих успіхів, добробуту, життєвих гараздів, благополуччя та мирного неба над головою! Зі святом!», - йдеться в привітанні колективу філармонії.

Наша «Орея» - безумовно, гордість Житомирщини та цілої країни.

Потужний та неймовірний колектив прославляє нашу державу, рідну Житомирщину й за кордоном. Нам точно є ким пишатися! З такими колективами, як «Орея» - українська культура точно в надійних руках. І все це під пильним керівництвом Олександра Вацека.

Многая літа, пане Олександре!AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW