У Звягелі впорядковують місця стихійної торгівлі: встановили перші ятки на вул. Наталі ОржевськоїЗа впорядкування місць стихійної торгівлі взялися у Звягелі: місцева влада розглядає торгівлю такого роду як невіддільну частину життя міста. І зрештою, для деяких громадян це спосіб утримання себе та своєї родини. Тож перші ятки майбутнього майданчика вже встановили на вул. Наталі Оржевської. На облаштування майданчика виділили 96 тис. грн з місцевого бюджету. Про таке йдеться у повідомленні відділу економічного планування та підприємницької діяльності Звягельської міської ради.

– За одним столиком може розміщуватися два – три торговці, адже довжина кожного такого столика 2 метри. Ятки мають два яруси. Тобто місця для викладки свого товару достатньо. Нижня закрита частина столика слугуватиме для розміщення власних речей, пустих коробок, ящиків аби вони не розміщувалися за межами столиків. Тобто при розробці макету столів ми враховували їх максимальну функціональність, – йдеться у повідомленні.

Так, тут можна продавати власноруч вирощену продукцію – садовину та городину. Не можна торгувати м’ясом, текстилем, солодощами тощо.

У відділі зазначили, що якщо «майданчик себе гарно зарекомендує», облаштують ще один, цього разу на вул. Київській.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW