Швидко, легко та дієво: 4 найкращих способи, як прибрати неприємний запах із раковиниЯкщо з раковини виходить неприємний запах, він може швидко наповнити все приміщення, зіпсувавши атмосферу. Тому проблему потрібно вирішувати невідкладно.

За допомогою яких способів можна позбутись неприємного запаху і як підтримувати свіжість і чистоту на кухні, розповідає OBOZ.UA.

Сода з оцтом

Цей відомий спосіб дійсно працює і швидко усуває неприємний запах. Потрібно висипати в злив раковини харчову соду і додати білий оцет. Щоб пройшла реакція, суміші слід дати відстоятися. Суміш допоможе прибрати засмічення і бактерії, що спричиняють неприємний запах.

Чистка сифона

Рештки їжі та інше сміття часто накопичується у зливному сифоні, що розташований під мийкою. Саме через це може виникати неприємний запах. Тому сифон слід почистити, відкрутивши його плоскогубцями або гайковим ключем.

Цитрусова цедра

Не варто викидати шкірку цитрусових – лимонів, апельсинів, мандаринів. З них можна виготовити засіб для видалення неприємного запаху і ароматизації. Потрібно нарізати шкірку на дрібні шматочки і висушити.

За необхідності помістити невелику кількість шматочків шкірки в зливний отвір раковини. Коли гаряча вода буде протікати через злив, зі шкірки цитрусових вивільнятимуть натуральні олії, що додадуть свіжого аромату.

Гаряча вода

В усуненні та запобіганні неприємних запахів з раковини ефективно допомагає гаряча вода. Потрібно після кожного використання раковини виливати в злив невелику кількість окропу, який змиватиме всі харчові рештки та сміття.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW