У Львові понад 50 собак та котів шукають нових господарівПрихистити котика чи собачку може кожен. Для цього слід звернутись за адресою - вул. Промислова, 56.

Як наголошують в ЛКП «Лев», новим господарям готові надати всю потрібну інформацію та проконсультувати щодо важливих аспектів догляду за новим улюбленцем, повідомила Львівська міська рада.

«Ми дуже вдячні всім та кожному, хто приходить до нас в ЛКП та бере собі улюбленця в родину! Адже всі наші тваринки з нелегкою долею, та кожен з них зазнав всіх труднощів вуличного життя. І ми щиро радіємо з кожним нашим підопічним, якому пощастило знайти дім.

Тому друзі, ми та наші хвостики чекаємо вас, адже зараз понад 50 наших мешканців шукають добрі руки та теплі домівки», - закликають в ЛКП «Лев».

Нагадаємо, Львівське комунальне підприємство «Лев» опікується безпритульними тваринами у Львові. На базі підприємства діє Центр адопції (всиновлення) безпритульних тварин. Тут львів’яни, що бажають взяти додому тварину, зручно та швидко в одному місці можуть знайти інформацію про усіх безпритульних собак та котів, які чекають на прилаштування у нові родини, а також оформити процедуру «всиновлення». Центр працює на вул. Промисловій, 56. Контактний телефон - 068 535 45 45.

Читайте також: МОН підтримало львівських студентів, які обурені висловлюваннями Ірини Фаріон.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW