Укрпошта запроваджує електронну марку для рекомендованих листівПослуга надає можливість українцям замовляти, завантажувати та друкувати електронну марку на принтері вдома чи в офісі всього за кілька хвилин.

Основна мета впровадження нової послуги – спрощення процесу відправки листів, а також розвантаження поштових відділень.

Згенерувати марку можуть усі клієнти Укрпошти в Особистому кабінеті за посиланням https://www.ukrposhta.ua/ua

Для цього потрібно створити лист та оплатити вартість поштового відправлення за допомогою банківської картки. У корпоративних клієнтів є можливість оплатити створені рекомендовані листи коштом авансу.

Завдяки електронній марці відпадає потреба особисто приходити у відділення, для того, щоб купувати марки та скорочується час оформлення відправлень.

Інші переваги послуги:

Відстеження всіх операцій та можливість бачити статус відправлення онлайн, історія відправлень збережена в особистому кабінеті

Оплата по факту користування, а не передплатою

Скорочення витрати на обслуговування й утримання марочних машин, використання поштових марок, підготовку листів до відправлення

Послуга в першу чергу буде корисною для юристів, нотаріусів, які відправляють кореспонденцію у великих обсягах. Наразі електронна марка доступна для рекомендованих листів, однак у 2024 році скористатися послугою зможуть українці, які відправлятимуть прості листи.

Урядовий портал

Укрпошта запроваджує електронну марку для рекомендованих листів, фото-1

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW