Двоє кам'янчан потрапили на вудку аферистів, втративши понад 40 тисяч гривеньПоліцейські Камʼянця-Подільського з’ясовують деталі шахрайств, жертвами яких стали двоє громадян.

Потерпілі шукали додатковий заробіток, натомість потрапили на вудку аферистів та втратили понад 40 тисяч гривень. Зазначили в Кам’янець-Подільському районному управлінні поліції.

Минулої доби до поліції звернулись двоє жителів Кам’янця-Подільського, яких ошукали онлайн-роботодавці.

Так, 26-річній громадянці зловмисник написав в одному із месенджерів та запропонував легкий заробіток. Жінку зацікавила така пропозиція і вона без сумнівів погодилась. Невідомий надсилав потерпілій картинки готелів, які вона мала бронювати за власні кошти та номери рахунків. Заявниця виконувала вказівки та навіть декілька разів отримувала гроші з додатковими відсотками назад. Проте, коли сума "бронювання" сягнула понад 30 тисяч, а кошти назад не повертались, жінка зрозуміла, що її ошукали.

23-річний кам’янчанин втрапив у схожу аферу. Чоловік листувався з невідомою особою, яка пропонувала інвестування криптовалюти, перераховуючи гроші на вказані рахунки. Потерпілий погодився, надіслав 3 тисячі гривень, проте зловмисник на зв'язок більше не виходив.

За даними фактами дізнавачі Кам’янець-Подільського райуправління поліції проводять розслідування.

Читайте також:"У Кам’янці-Подільському затримали 38-річного чоловіка, який до смерті побив власну матір".AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW