Підняти вартість квитка СІТІ КАРД готується виконком ЛуцькрадиВиконавчий комітет Луцької міської ради планує підвищити вартість багаторазового електронного персоніфікованого та не персоніфікованого квитка СІТІ КАРД за пропозицією ТОВ «СІТІ КАРД СИСТЕМ».

Про це йде мова у проєкті рішення виконкому.

Діюча вартість електронних квитків товариства з обмеженою відповідальністю «СІТІ КАРД СИСТЕМ» була встановлена рішенням виконавчого комітету міської ради від 15.06.2022 № 278-1 «Про затвердження видів та номінальної вартості електронних квитків для товариства з обмеженою відповідальністю “СІТІ КАРД СИСТЕМ”».

У зв’язку зі зверненням оператора електронних систем ТОВ «СІТІ КАРД СИСТЕМ», керуючись законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи п. 2.2.4 договору про організацію та обслуговування електронних систем у громадському транспорті м. Луцька від 08.08.2019 № 1 та з метою відшкодування витрат на закупівлю та введення в обіг електронних квитків, зумовлених підняттям закупівельної вартості самих квитків, витрат сервісно-технічної служби обслуговування карток, тощо було підготовлено цей проєкт рішення.

За пропозицією та розрахунками ТОВ «СІТІ КАРД СИСТЕМ» вартість багаторазового електронного персоніфікованого та не персоніфікованого квитка зростає з 60 грн до 70 грн.

Оскільки вартість разового проїзду у автобусах, які працюють на міських маршрутах, не змінюється, вартість квитка на дві та на три поїздки залишено на тому ж рівні.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW