До Рівного прибув радник-уповноважений Президента УкраїниВ рамках робочого візиту на Рівненщину радник-уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадим Свириденко разом з заступником голови облради Віталій Ундір відвідали приміщення на вулиці 16 липня у Рівному. 

Як повідомили в Рівненській обласній раді, тут облаштовується комунальний заклад облради «Ветеранський простір». 

Рішення передати будівлю, де раніше розташовувався фонд держмайна, депутати прийняли на сесії 22 вересня. 

Директорка закладу Ольга Яковлєва показала приміщення і розповіла, які послуги тут надаватимуть нашим ветеранам та їх родинам. 

Наразі в будівлі триває косметичний ремонт та планують облаштувати пандуси, щоб заклад став доступнішим для маломобільних груп. 

Зі свого боку, Вадим Свириденко звернув увагу на зручну логістику, («Ветеранський простір» розташований у центрі Рівного), що дає можливість швидко та безперешкодно до нього дістатися.

Наразі у закладі працює 11 фахівців, однак двоє з них сьогодні захищають Україну в лавах ЗСУ. В новому приміщенні центр займає 6 кімнат. В одній облаштовують хаб для зустрічей та спілкування ветеранів. Також тут можна буде попрацювати за комп’ютером, підзарядити гаджети, якщо виникне така необхідність. 

В решті кімнат працюватимуть фахівці центру і надаватимуть всебічну консультативну допомогу ветеранам війни, їхнім рідним, родинам зниклих безвісти та сім’ям загиблих Захисників та Захисниць. 

Завершити всі ремонтні роботи мають вже найближчим часом, - повідомила Ольга Яковлева.

КЗ "Ветеранський простір" РОР - це комунальний заклад обласної ради, який розпочав роботу 2020 року. Окрім консультаційних, методичних та координаційних послуг, заклад реалізовує низку проєктів в підтримку ветеранів, родин полонених, загиблих та зниклих безвісти внаслідок російської агресії. 

"Соціальний менеджер громади", “Ветеран і закон: нові виклики”, "Паспорт готовності громади до подолання наслідків війни" - це проєкти, над якими фахівці закладу сьогодні активно працюють.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW