Україна домовилася про повернення із Росії маріупольця Богдана Єрмохіна, - омбудсман



Україна домовилася з країною-агресоркою про повернення депортованого з окупованого Маріуполя 17-річного Богдана Єрмохіна.

Про це у Telegram повідомив уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець.

"Богдан Єрмохін скоро буде в Україні! Офіційно підтверджую, що маємо домовленості про повернення Богдана до України та його возз’єднання з сестрою", - йдеться у повідомленні.

Лубінець також закликав "всіх заспокоїтися" та не розповсюджувати неперевірену інформацію. Він наголосив, що така публічність шкодить процесам повернення.

Уповноважений Верховної Ради з прав людини також опублікував заяву Богана Єрмохіна.

Україна домовилася про повернення із Росії маріупольця Богдана Єрмохіна, - омбудсман, фото-1

Нагадаємо, 16-річного Богдана Єрмохіна з Маріуполя окупанти депортували в Росію у 2022 році.  Він опинився в дитячому санаторії у Московській області. У липні 2022 року його віддали під опіку ветеранки чеченської війни, росіянки Ірини Рудницької. Після цього хлопець звернувся за допомогою до адвокатки.

19 листопада Богдану має виповнитися 18 років. За його словами, він вже отримав повістку про явку до військкомату Московської області 19 грудня 2023 року. 

Проте уповноважена президентом РФ з прав дитини Марія Львова-Бєлова напередодні запевнила, що хлопця повернуть додому вже наступного тижня.

Читайте також: Депортований до РФ маріупольський сирота попросив Зеленського повернути його додому, - ВІДЕО



AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW