Що думають чернівчани про російську музику на вулицях - опитуванняУ Чернівцях можна почути на вулицях міста російську музику. Вона гучно лунає на вулиці міста, і в салонах автівок, у магазинах та салонах краси. Тому у соціальних мережах ми вирішили поцікавитися, як реагують чернівчани на російську музику на вулицях міста. Для цього ми опублікували опитування, де коментатори поділитись своїми думками про це.

 У коментарях не обійшлось без баталій між чернівчанами. Адже коментатори розділились на два табори. Одні виступають проти того, аби вмикали російську музику на вулиці. Проте є ті, хто її слухає та вважають, що "музика вона і є музикою та неважливо на якою мовою". 

Зручний формат новини у нашому Viber

Дехто з людей каже, якщо на вулицях Чернівців почують музику російських виконавців, то викличуть поліцію. Люди пояснюють це тим, що посилатимуться на закон, щоб поціновувачі її вимкнули. У коментарях пропонують людям слухати російську музику в навушниках, а не демонстративно, бо “у серцях українців на сьогодні живе ненависть до ворога”. 

Окрім того, що частина людей виступили проти неї, є інші, хто хоче слухати Макарєвіча чи Алєгрову. Також пишуть, що у демократичній країні не можна заборонити слухати ту музику, яка подобається іншим. Не обійшлось без коментарів, що мова "не винна" і взагалі не важливо, якою мовою співають. Вони поділились, що нормально ставляться до неї і навіть люблять її співати.

А як ви ставитесь до російської музики? Пишіть нам у Telegram

До речі, скріни з опитування ви можете почитати нижче.

Читайте також:

  • У Чернівецькому ТЦК побили чоловіка: темна сторона військкомату (Відео)
  • У Чернівцях пʼяний чоловік хизувався гранатою у барі (Відео)
  • Що бісить водіїв у Чернівцях - крик душі жителів міста


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW