20 годин в дорозі та 2 тисячі кілометрів: волонтери з Нідерландів привезли до Житомира гуманітарну допомогуПонад 20 годин у дорозі провели і подолали до Житомира 2 тисячі кілометрів партнери з Boot Development Foundation Фонду громади Житомира.

Про це інформують на Фейсбук-сторінці Фонду громади Житомира.

«Хоча нині багато хто вже втомився від війни, перестав донатити, але наші нідерландські друзі й надалі продовжують допомагати українцям», - розповідають у фонді.

Erik-Jan Liesbeth Huisman і Ralph van Rees знову привезли у Фонд громади Житомира для вимушених переселенців та українських захисників гуманітарну допомогу: продукти харчування, гігієнічні й медичні засоби, інші важливі речі.

До речі, попри важку і довгу дорогу, нідерландські волонтери охоче відвідали концерт симфонічного оркестру міста Житомира «Music Lab», від якого були у захваті.

«Щиро дякуємо команді Boot Development Foundation за постійну підтримку! Спасибі волонтерам Фонду громади Житомира за розвантаження гуманітарної допомоги!

Наша сила – в єдності!», - переконані у фонді.

Нині в суспільстві часто можна почути, як деякі вже «втомилися» від війни.

Звісно ж, це якісь окремі випадки. Але варто не забувати, хто не втомлюється – наші військові! От хто-хто, а вони нині показують справжню відважність і є втіленням титанічної мужності! Заради них ми маємо працювати і «лупати сю скалу», як казав класик. Підтримуймо наших волонтерів та військових! Це нині – один з найважливіших обов’язків всіх свідомих та адекватних людей, яким не байдужа доля і майбутнє України!

Пам’ятаймо, що все обов’язкова було, є і буде Україна!

За інформацією Фонду громади ЖитомираAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW