Воєнкоми заштовхали чоловіка у бус - як відреагував Львівський ТЦКУ соціальній мережі зʼявилось відео, де у Львові працівники обласного Територіального центру комплектування та соціальної підтримки заштовхали чоловіка у бус. На відео видно як розпочався конфлікт. Дехто почав захищати чоловіка, жінки намагались “визволити” його з машини. Однак їм це не вдалось, але у мережу потрапило відео “розборок”, яке зняли перехожі. Дивіться відео у нашому Telegram

На сторінці Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки відреагували на цю інформацію. Вони розповіли, що зʼясовують обставини цього випадку та проводитимуть службову перевірку.

Зручний формат новини у нашому Viber

“Запевняємо, що з нашої сторони будуть здійснені усі необхідні заходи, у найкоротші терміни буде встановлено усі подробиці та прийнято усі необхідні рішення”, - повідомляють вони у дописі. 

Проте це не перший випадок, який поширився мережею. Наприклад, на Хмельниччині теж трапилась конфліктна ситуація між представниками ТЦК та цивільним. На відео вони ніби намагалися силою забрати чоловіка з лікарні у Віньківцях. Під час цього чути, як чоловік каже, що хоче пройти медичний огляд, а не щоб “тільки печатки поставити” 

Пресслужба Хмельницького обласного ТЦК відповіла на це відео. Вони заявили, що на відео видно тільки частину події, тому не зрозуміло, що саме відбулося в даній ситуації, і що передувало діям військовослужбовців.

“З боку військовослужбовців РТЦК та СП не було вчинено жодних протиправних дій щодо даної особи” 

Також вони написали, що ворог, активісти та блогери активно працюють в інформаційному просторі з метою зменшення їх спротиву, розповсюджуючи дискредитуюче або застаріле відео.

“Зберігайте самоконтроль і не поширюйте інформацію емоційного характеру в соцмережах. Перевіряйте, і не розповсюджуйте інформацію із сумнівних джерел”, - повідомили у пресслужбі. 

Читайте також:

  • У Чернівецькому ТЦК побили чоловіка: темна сторона військкомату (Відео)
  • У Чернівцях пʼяний чоловік хизувався гранатою у барі (Відео)
  • Що бісить водіїв у Чернівцях - крик душі жителів міста


AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW