Ще трьох колаборантів з "ЛНР” притягнуть до кримінальної відповідальності за співпрацю з російськими окупантамиПрокурори скерували до суду обвинувальний акт щодо трьох осіб з Луганщини, які підозрюються у колабораціонізмі. Ці особи займали посади в окупаційній адміністрації Луганської області.

Про це повідомили в пресслужбі Луганської обласної прокуратури.

Слідство встановило, що колишній староста села Городище Старобільського району, який не був уповноважений на це, був призначений на посаду “голови адміністрації Біловодського району ЛНР” російськими окупантами в березні 2022 року. Після цього, він почав залучати до роботи громадян, які мають проросійські погляди.

“”Заступником” окупаційної адміністрації призначив депутатку селищної ради, яка раніше очолювала «відділ освіти». На заміну їй цю посаду обійняла колишня місцева освітянка”, - зазначили в персслужбі. 

Колабораціоністи досі працюють на країну-агресорку, продовжують свою підлу діяльність. Вони проводять наради, консультації та інші заходи, щоб допомагати окупантам. Також вони беруть участь у заходах, які спрямовані проти України та її громадян, і поширюють російську пропаганду.

Станом на сьогодні фігуранти перебувають у розшуку.

Колабораціоністи в Україні несуть відповідальність за свої дії перед законом. За колабораціонізм передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.

Ірина МостепанюкAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW