На Харківщині СБУ повідомила про підозру колаборантці, яка займалася соцвиплатами при окупантахСпівробітники Служби безпеки України зібрали беззаперечні докази добровільної співпраці з ворогом місцевої колаборантки з Куп’янського району.

У червні минулого року ворожа пособниця погодилась зайняти посаду «виконуючої обов’язки помічника начальника відділу Кіндрашівського територіального відділу військово-цивільної адміністрації Куп’янського району Харківської області», повідомив речник Управління СБ України в Харківській області Владислав Абдула.

На цій посаді колаборантка збирала дані місцевих мешканців у відомості для подальшої виплати матеріальної допомоги від окупантів.

За даними СБУ, незаконно зібрані персональні дані мешканців окупованих районів могли бути використані загарбниками для нав'язування їм у подальшому російського громадянства, а також для фальсифікації результатів псевдореферендуму про приєднання до країни-агресора.

Крім того, жінка займалася ремонтом опалювальної системи у школі, де планувала розмістити російських військових.

Також задокументовано, що зловмисниця вела облік інформації, яка стосувалась перейменування вулиць у одному із сіл громади.

Наразі прибічниці окупантів оголошено про підозру за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Викриття правопорушниці здійснювали співробітники СБУ Харківської області за процесуального керівництва Куп’янської окружної прокуратури Харківської області.

AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW