Виламали вікно та зірвали лавки: поліція розшукала підлітків, які розтрощили вагон поїзда Яготин – Київ, – ВІДЕОУ Київській області підлітки розгромили вагон приміського поїзда Яготин – Київ. Злодіями виявилися учні 8 класу. Інцидент стався на перегоні Бориспіль-Баришівка близько 22-ї години.

Про це повідомили у пресслужбі «Укрзалізниці».

Ми маємо Telegram-канал «Головні новини Києва – 44.ua». Не забувайте підписуватись та читайте новини Києва, Київщини та України.

За даними «Укрзалізниці» інцидент трапився 28 жовтня 2023 року близько 22-ї години на перегоні Бориспіль – Баришівка, поблизу міста Бориспіль. Невідомі особи пошкодили вікно та три сидіння у вагоні електропотяга №6922 Яготин – Київ.

Пізніше в мережі зʼявився відеодоказ злочину, на якому були невідомі особи. Згодом їх встановили співробітники Бориспільського відділу поліції.

Ними виявилися підлітки 2008-2009 років народження. Діти разом з батьками та викладачами запрошені для складання матеріалу.

В Укрзалізниці сподіваються, що причетні до вандалізму повністю компенсують пошкодження, а підліткам це стане уроком на майбутнє.

Як ми писали раніше, у Києві правоохоронці встановили особи двох порушників, які пошкодили вісім автомобілів на столичні Оболоні.

Також повідомляли, що у Бучі Київської області невідомі пошкодили стінопис на будинку культури, який створили художники з Сполучених Штатів Америки.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW