Бійці Маріупольського гарнізону 1,5 року в полоні: на Дніпропетровщині пройшла акція підтримкиВчора у місті Новомосковськ Дніпропетровської області відбулась мирна акція на підтримку військовополонених Маріупольського гарнізону. На неї зібрались родичі зниклих бійців та громадські активісти.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на ГПО "Прометей".

Оборона Маріуполя — одна із трагічних і одночасно героїчних операцій української армії під час повномасштабного російського вторгнення. Вона тривала 86 днів, з яких 82 дні Маріупольський гарнізон продовжував оборону в повному оточенні російськими військами, які переважали в понад п'ять разів.

У важких боях за Маріуполь, втратили життя воїни Азову, морської піхоти, прикордонників, поліції, тероборони та інших підрозділів. Наразі, ще понад 2500 українських захисників та захисниць перебувають в полоні на території рф чи ТОТ.

"Ця акція в нашому місті на Самарі, як і по Україні — покликана нагадати про важливість негайного обміну та повернення Маріупольського гарнізону, який вже понад рік знаходиться в полоні. Бо на жаль, в полоні знаходяться і наші новомосковці — наші близькі, сусіди, однокласники", - заявили активісти.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW