ЗСУ намагаються захопити висоти біля Вербового, де російські війська відійшли з кількох позицій , - ISW8 листопада українські війська продовжили контрнаступальні дії поблизу Бахмута та на заході Запорізької області. У Генштабі України повідомили, що ЗСУ продовжують наступальні дії на мелітопольському та бахмутському напрямках. Російські джерела стверджували, що українські сили проводили штурм поблизу Роботиного, Новопрокопівки та Вербового.

Про це зазначають фахівці Інституту вивчення війни (ISW), передає 061

Відомий російський мілблогер стверджував, що українські сили намагаються захопити невизначені висоти на північний захід від Вербового, де російські війська відійшли з кількох невизначених позицій. Російські мілблогери стверджують, що українські війська за підтримки бронетехніки протягом останніх днів продовжували обстріли поблизу Роботиного та Вербового.

8 листопада російські війська здійснили безуспішні наземні атаки на заході Запорізької області. У Генштабі України повідомили, що російські війська не вели наступальних дій на запорізькому напрямку. Російський агрегатор новин стверджував, що російські війська здійснили контратаку біля Вербового 7 листопада . Кадри мілблогерів показують, що в районі Вербового діють підрозділи російського 237-го десантно-штурмового полку (76-ї дивізії ВДВ) і 22-ї гвардійської бригади спецназу. Також на них видно частини російського 247-го гвардійського десантно-штурмового полку (7-а дивізія ВДВ), які також діють поблизу Вербового.

Речник Східного угруповання військ РФ Олег Чехов заявив, що російські війська 8 листопада відбили українські атаки в районі кордону Донецько-Запорізької області біля Старомайорського. Генштаб України повідомив, що російські війська здійснили безуспішні штурми поблизу Старомайорського та на південь від Пречистівки. В районі кордону Донецько-Запорізької області діє 77-й окремий розвідувальний батальйон 127-ї мотострілецької дивізії РФ (5-а загальновійськова армія Східного військового округу)

Президент України Володимир Зеленський під час відеозвернення до конференції Reuters NEXT у Нью-Йорку 8 листопада заявив, що українські сили мають план бойових дій на 2024 рік, який він не може розголошувати. Зеленський заявив, що українські війська мають кілька шляхів подальшого просування на півдні України, сході України та в Херсонській області. Є також плани просування до конкретних окупованих міст. Українські сили продовжують безперервні контрнаступальні операції на кількох ділянках фронту, і українські офіційні особи продовжують вказувати, що ці операції триватимуть і цієї зими.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Запорізькій області військові РФ завдали БПЛА та артударів по 20 населеним пунктам.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW