Заради безпеки мешканців в Покровську почали освітлювати деякі пішохідні переходиЗ початку повномасштабного вторгнення по всій Покровській громаді ввечері та вночі було вимкнено вуличне освітлення. Відсьогодні частина пішохідних переходів міста Покровськ освітлюються в темну пору доби.

Заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель, підкреслив, що для освітлення були відібрані ті ділянки, де в цьому є найбільша потреба. 

«Ми розуміємо, як це важливо, тому робимо все, щоб подбати про безпеку дітей та дорослих. Зараз досить рано темніє, тож повна відсутність вуличного освітлення в темну пору доби створює ризик для всіх учасників дорожнього руху - як водіїв, так і пішоходів. Тому у громаді вже почали вмикати світло на деяких пішохідних переходах, зокрема в місті Покровськ», - зазначив Олексій Стебель.

Нагадуємо, що Покровська міська військова адміністрація розглянула необхідність ввімкнення освітлення на пішохідних переходах під час темного часу доби. Ця ініціатива активно впроваджується спільно з транспортним відділом громади. Безпека мешканців є дуже важливим аспектом для міської влади.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW