Колишній співробітник міліції, який "зливав" ФСБ позиції українських бійців та наводив ворожі ракети, отримав 15 років колоніїВироком колегії суддів Жовтневого районного суду Запоріжжя до 15 років позбавлення волі з конфіскацією усього майна засуджено прихильника приєднання території України до РФ.

Про це стало відомо з реєстру.

Зрадник — Юрій Пєшиков, колишній працівник міліції, який мешкає в Запоріжжі та під час повномасштабного вторгнення працював таксистом.

Він навесні цього року погодився співпрацювати зі спецслужбами РФ та передавав співробітникам ФСБ місця дислокації бійців та військової техніки ЗСУ, блок-постів та засобів РЕБ. Виконуючи завдання фотографував та збирав інформацію про організацію охорони різних об’єктів, серед яких ангари Запорізького суднобудівного-судноремонтного заводу у Кривій бухті. Після ракетних обстрілів міста, збирав та передавав співробітникам ФСБ інформацію щодо руйнувань та точних місць уражень території заводу та інших об’єктів.

Пєшиков свою вину не визнав, розповідав, що його дії були спрямовані не на наведення або коригування обстрілів, а на відведення ракетних ударів від м. Запоріжжя.

На суді зрадник озвучував типові для російської пропаганди тези. Зокрема він казав, що з 2014 року Україна перебуває під зовнішнім управлінням і воєнний конфлікт розв`язався не між Україною та Росією, а між НАТО та Росією.

Коригувальника було затримано 12 травня 2023 року. Весь час розслідування Юрій Пєшиков перебував у СІЗО.

Нагадаємо, суд дав десять років за ґратами зраднику із Полтавщини, якого рік тому затримало СБУ за «злив» позицій оборонців Маріуполя.

Стежте за важливими новинами у нашому TelegramAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW