Обікравши відвідувача кафе, порушник накупив собі електроніки, а дружину порадував квітамиУ торговому центрі Чорноморська злодій вкрав сумку у місцевого жителя зі стільця у кафе і тут же витратив гроші, не забувши про подарунок дружині. Про це повідомили у пресслужбі ГУ НП України в Одеській області.

У вкраденій сумці злодій виявив 200 євро та понад 700 гривень, а також документи. Все, крім грошей, він викинув, а валюту обміняв і пішов витрачати готівку в магазині електроніки та побутової техніки. Там він купив собі мобільний телефон, сімкарту та навушники, а дружині — квіти.

При затриманні у нього вилучили залишок коштів та покупки. Варто також зазначити, що раніше в цьому ж торговому центрі у чоловіка вкрали телефон вартістю близько 3,5 тис. гривень, який той забув на касі самообслуговування в супермаркеті. Злодія також затримали та вилучили викрадений гаджет. Обом затриманим повідомили про підозру за ч. 4 ст. 185 КК України, їм загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW