Коли в Україну прийде серйозне похолодання: синоптики назвали точну датуПочаток листопада в Україні приніс з собою зміну погодних умов. Уже сьогодні, 8 листопада, громадяни країни почали відчувати перше похолодання, яке найбільше відчутне в західних, північних та центральних областях. Прогнози синоптиків обіцяють ще більше зниження температури в найближчі дні.

Коли чекати на серйозні холоди

Синоптикиня Наталка Діденко наголосила, що глобальне похолодання очікується наприкінці наступного тижня, а саме з 17-18 листопада.

За її словами, після зазначених дат температура повітря в Україні буде різко знижуватися, а вночі показники термометра можуть навіть опуститися до нуля градусів. 

Також варто відзначити, що найбільше похолодання вплине на західні, північні та центральні регіони країни, де стовпчики термометрів покажуть лише +7°...+12°. На сході та півдні тепла погода триматиметься дещо довше, але і там з 9 листопада очікується відчутне зниження температури.

Згідно з прогнозами Укргідрометцентру, там максимальна температура не перевищить +17. Таким чином, 20-градусне тепло, яке можна було відчути раніше, вже навряд повернеться в найближчий час, зазначила синоптик Наталія Птуха.

Деякі розрахунки вказують на можливість перевищення кліматичної норми температури у листопаді. Принаймні, ми бачимо, що перша декада місяця виходить вище норми, - додала вона.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW