Після відставки священника і блогера Олександра Дедюхіна пресслужбу Полтавської міськради очолить Марина Сєрова: що про неї відомоПресслужбу Полтавської міської ради тепер очолюватиме Марина Сєрова, яка з 6 листопада 2017 року працює головним спеціалістом відділу пресслужби та після відставки Дедюхіна тимчасово виконувала обов’язки її керівника.

Про це повідомили в пресслужбі Полтавської міської ради.

Конкурсна комісія не обрала жодного кандидата на цю вакантну посаду. Тому рішення щодо конкурсанта приймала секретарка міської ради Катерина Ямщикова.

"Так як конкурсна комісія нікого не рекомендувала, рішення треба приймати мені. Я розглядаю практичну сторону цього питання. З урахуванням результатів конкурсу, думки журналістів та громадськості пресслужбу очолить Марина Сєрова. Підпишу відповідне розпорядження", - сказала Катерина Ямщикова.

Марина Сєрова з 6 листопада 2017 року працює головним спеціалістом відділу пресслужби. З 5 вересня 2023 року - тимчасово виконує обов'язки керівника пресслужби.

Нагадаємо, що священик, блогер і депутат Олександр Дедюхін звільнився із посади керівника пресслужби Полтавської міської ради.

Щоб стежити за новинами, підписуйтеся на наш Telegram.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW