Загинув ексголова "народної міліції лнр" михайло філіпенко: вибухівку заклали в автоСьогодні загинув ексначальник так званої «народної міліції лнр» михайло філіпоненко. Він підірвався на смерть в тимчасово окупованому Луганську. Про це повідомляє сайт 056.

Про загибель філіпоненка розповів так званий "депутат" Луганщини юрій юров у своєму Telegram-каналі. Він уточнив, що філіпоненко отримав поранення, несумісні з життям у результаті спрацьовування саморобного вибухового пристрою в автомобілі.

філіпоненко був одним з організаторів створення "лнр", депутат окупаційної ради. У 2012 році він невдало балотувався до Верховної Ради від партії "Нова політика". На той час він був директором підприємства "Еліт-Буд" у Луганську. З 2020 року філіпоненко перебуває у розшуку та підозрюється у зазіханні на територіальну цілісність України.

Зазначимо, що 21 лютого 2022 року на філіпоненка вже було скоєно замах. Тоді автомобіль також підірвали, але тоді йому пощастило. Внаслідок цього постраждав водій депутата.

Нанадаємо, що після першого замаху вижив і царьов. В російських змі він погрожує за тероризм та війнуAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW