Оцінка якості організації харчування: опитування батьків школярів ДніпропетровщиниБатьків школярів запрошують долучитися до опитування. Його проводять, аби оцінити якість організації харчування у навчальних закладах.

Про це повідомляє сайт 056 з посиланням на Дніпропетровську військову адміністрацію.

Приймають побажання та пропозиції. Просять вказати, який варіант для них найприйнятніший: буфетна продукція, коли страви готують у шкільний їдальні, або коли обіди привозить кейтеринг. Анкета – за посиланням. Заповнити її можна до 27 листопада.

«Нам надзвичайно важлива думка батьків. Тому просимо їх відповісти на декілька питань. Результати обов’язково врахуємо. Адже хочемо розробити в області оптимальний варіант організації шкільного харчування. Безпечного, корисного, збалансованого», – сказала директорка департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОВА Ольга Лозова.

Вона додала, що нині в України продовжується реформа шкільного харчування. Цією темою опікується перша леді України Олена Зеленська. В анкетуванні від ОВА питають думку мам і тат, як можна урізноманітнити меню.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW