Був майстром на всі руки, хорошим електриком… рівненщина втратила ще одного Героя4 листопада 2023 року, виконуючи службовий обов’язок, захищаючи Батьківщину, на території Запорізької області загинув Кондратюк Терентій Васильович.

Про це повідомили на сторінці Повчанської громади Facebook.

«В цей гіркий час вся Повчанська громада, депутатський корпус, виконавчий комітет сільської ради, односельчани, побратими - всі глибоко сумують та висловлюють щирі співчуття родині Терентія Кондратюка, разом з ними переживають велике горе. Нехай опіка Всевишнього та наші молитви полегшать гіркоту втрати і родинне горе. А добрий, світлий спомин про покійного захисника стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, друзів, бойових побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував. Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі. Нехай душа загиблого Терентія, який віддав життя за Україну знайде вічний спокій…»

Відомо, що Терентій Васильович народився 23 січня 1972 року в селі Мильча Дубенського району Рівненської області. Закінчив Мильчанську восьмирічну школу в 1987 році. Жив і працював в селі Мильча. Займався будівництвом та ремонтом будинків. Був майстром на всі руки, хорошим електриком, до якого зверталися односельчани. Терентій Васильович - гарний сімʼянин та добрий багатодітний батько.

Солдата, Кондратюка Терентія Васильовича, мобілізували у січні 2023 року.

«Терентій Кондратюк - Герой, який виборював українське майбутнє, боронивши рідну землю від російського окупанта! У нього залишилось троє осиротілих діток, дружина та старенька матір… Цей біль та глибокий смуток не втамувати жодними словами… Ми висловлюємо вдячність, шану та повагу Захисникові Терентію Кондратюку, який пожертвував найціннішим - життям… Ми памʼятатимемо відвагу, стійкість, героїзм Воїна».AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW