Про внесення змін до структури та штатного розпису Управління ДМС у Сумській областіПро внесення змін до структури та штатного розпису Управління ДМС у Сумській області, фото-1

До структури та штатного розпису Управління ДМС у Сумській області внесено зміни, якими зменшено кількість територіальних підрозділів на Сумщині.

Відтак, з 3 листопада 2023 року ліквідовано Ямпільський, Середино-Будський та Буринський сектори Управління. Надання усіх видів адміністративних послуг, що "не прив'язані" до реєстрації місця проживання і надалі здійснюватиметься за принципом екстериторіальності (тобто у будь-якому найближчому до вас підрозділі ДМС).

Послуги з "прив'язкою" до реєстрації надаватимуться за перерозподілом делегувань між підрозділами: з Буринського сектору у Конотопському відділі, з Ямпільського та Середино-Будського секторів у Шосткинському відділі.

Разом з цим, нагадуємо, що з понеділка по п'ятницю включно працює телефон "гарячої лінії" Управління (61-01-55). Консультації з питань порядку отримання адміністративних послуг надаються з 8 до 17 години (з понеділка по четвер) та з 8 до 15.45 у п'ятницю.

Управління ДМС у Сумській області

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW