Директору департаменту інфраструктури Сум не змінили запобіжний західДиректору департаменту інфраструктури Сум не змінили запобіжний захід, фото-1

6 листопада 2023 року Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду розглянула апеляційну скаргу підозрюваного на ухвалу слідчого судді ВАКС від 04 жовтня 2023 року про застосування запобіжного заходу до директора одного з департаментів Сумської міської ради у виді тримання під вартою з альтернативою внесення 1,47 млн грн застави. Про це йдеться на сайті ВАСК.

*Мова йде про директора Департаменту інфраструктури міста Сумської міськради Олександра Журбу.

Особа підозрюється в тому, що спільно з іншим підозрюваним вимагав та одержав неправомірну вигоду за вирішення питання щодо встановлення виконавчим комітетом Сумської міської ради нового економічно обґрунтованого тарифу на поводження з побутовими відходами та нестворення штучних перешкод у здійсненні господарської діяльності підприємством (ч. 4 ст. 368 КК України).

За результатами розгляду колегія суддів залишила без задоволення апеляційну скаргу підозрюваного, а ухвалу слідчого судді ВАКС — без змін.

Рішення набрало законної сили з моменту проголошення та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Підписуйтесь на нас у соцмережах:

Telegram https://t.me/sumy0542

Instagram https://www.instagram.com/0542.ua/

Facebook https://www.facebook.com/0542inuaAliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW