Медичне обслуговування та права пацієнтів: ГО «Щит» презентувала покровчанам результати дослідженняНаразі ГО “Покровська правозахисна організація “Щит” реалізує проєкт зі зменшення рівня сприйняття корупції пацієнтами комунальних медичних закладів міста Покровська в межах проєкту "Голос громади й вплив на реформи", що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу та Нідерландського Гельсінського комітету у Покровській громаді.

Медичне обслуговування та права пацієнтів: ГО «Щит» презентувала покровчанам результати дослідження, фото-1

За сприяння Покровської МВА члени громадської організації зустрілись з керівниками медичних закладів, членами молодіжної та громадської рад, представниками військової адміністрації, громадськістю.

Медичне обслуговування та права пацієнтів: ГО «Щит» презентувала покровчанам результати дослідження, фото-2

Під час зустрічі представники громадської організації презентували присутнім результати опитування та анкетування, що стосуються якості та прозорості обслуговування пацієнтів у комунальних медичних закладах Покровської громади. 

«Ми бачимо, що Покровська МВА співпрацює зі всіма громадськими організаціями, відкрита до діалогів та об’єктивних зауважень щодо своєї поточної роботи. За результатами опитування не було зафіксовано чи виявлено порушень прав пацієнтів. Це також свідчить про синергію керівництва із закладами та установами міста», - зауважила очільниця “Покровської правозахисної організації “Щит” Марія Шамоніна.

Медичне обслуговування та права пацієнтів: ГО «Щит» презентувала покровчанам результати дослідження, фото-3

Результати дослідження було направлено до керівників медичних закладів для подальшого доопрацювання та покращення якості надання послуг пацієнтам.

Медичне обслуговування та права пацієнтів: ГО «Щит» презентувала покровчанам результати дослідження, фото-4Медичне обслуговування та права пацієнтів: ГО «Щит» презентувала покровчанам результати дослідження, фото-5

Примітно, що зустріч відбувалась у форматі круглого столу, під час якої присутні також отримали довідкову інформацію стосовно надання послуг та їхньої оплати, забезпечення ліками тощо.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW