У Миколаївському зоопарку вперше в історії закладу вигодували кенгурятко, - ФОТОСпівробітники Миколаївського зоопарку поділилися історією порятунку кенгурятка. Його мама кенгуру Беннета на ім'я Октава трагічно загинула влітку цього року. В сумці тварини було маля.

Як пишуть в мерії, у природі на таких дитинчат чекає загибель, але цьому малому пощастило.

Робітниця з догляду за тваринами Оксана Олєйнік стала для кенгуреняти «прийомною мамою» і взяла його на штучне вигодовування:

У Миколаївському зоопарку вперше в історії закладу вигодували кенгурятко, - ФОТО , фото-1

Згодом крихітка отримав ім'я — його назвали Сьомою.

На початку штучного вигодовування вага кенгурятка була 900 г, на сьогоднішній день він важить 3,6 кг.

У Миколаївському зоопарку вперше в історії закладу вигодували кенгурятко, - ФОТО , фото-2

«Улюбленою їжею Сьоми є козине молоко, овес, насіння соняшника, вівсянка та гілки фруктових дерев (яблуні, груші, хурми та вишні). За характером він слухняний, грайливий, добрий та завжди активний», - розповідають співробітники зоопарку.

Це перший успішний випадок штучного вигодовування дитинчати кенгуру в Миколаївському зоопарку.

Не обійшлося і без труднощів, адже складність полягала в забезпеченні комфортного температурного режиму в новій сумці для малюка: він повинен бути таким самим, як і в сумці мами-кенгуру. Але «прийомна матуся» Оксана потурбувалась, щоб це питання вирішилося. Крім того спеціалісти нашого зоопарку зверталися за консультацією до колег з Харківського, Рівненського зоопарку та зоопарку «Хай Парк» у Кір'ят-Моцкін (Ізраїль), в яких є досвід штучного вигодовування кенгуру.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW