Миколаївський екс-викладач та депутат Шубін отримав 15 років за співпрацю з російським ворогом, - ФОТОП'ятнадцять років тюрми отримав ексдепутат-зрадник, який хотів створити «миколаївську народну республіку»

Нагадаємо, що  зрадником виявився Сергій Шубін - викладач. Додамо, що “засвітився” цей сепаратист ще давно. Працюючи в університеті, він заявляв студентам, що що ЛДНР не є визнаними терорганізаціями. Шубін зазначив, що "не розуміє", чому георгіївська стрічка заборонена в Україні і заявив студентам, що українська держава буде руйнуватися, а "першою посипеться західна Україна". Тоді адміністрація установи повідомила, що немає підстав для звільнення Шубіна та, що він може відновитися на роботу через суд. Пізніше йому оголосили догану. 

За вказівкою агресора зрадник збирав розвіддані про місця базування в регіоні підрозділів Збройних Сил України, СБУ та Національної поліції.

Згодом він отримав завдання розробити концепцію так званої «миколаївської народної республіки», яку окупанти планували створити у разі захоплення області.

За задумом ворога, загарбники хотіли призначити очільників цього псевдоутворення, які мали звернутися до путіна з проханням щодо «приєднання» Миколаївщини до складу рф.

У разі створення фейкової «республіки» російська воєнна розвідка обіцяла своєму агенту керівну «посаду» у лавах місцевої окупаційної адміністрації.

Для виконання ворожого завдання зрадник підготував фейкове «обґрунтування» для створення так званої «мнр», яке планував відправити на «погодження» до москви.

За матеріалами СБУ суд призначив зловмиснику 15 років тюрми.

Як встановило слідство, після закінчення депутатства в міськраді ще до початку повномасштабного вторгнення рф він очолив кафедру в Миколаївському інституті права Національного університету «Одеська юридична академія».

Саме тому, відповідно до задуму агресора, у разі захопленнями регіону зрадник мав публічно виступити від «імені» місцевих освітян на підтримку окупантів та проголосити про створення фейкової «мнр».

На підставі зібраних доказів суд визнав зловмисника винним за чотирма статтями Кримінального кодексу України.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW