Садівники назвали ідеальну квітку для посіву в листопадіФлокси – це відмінний вибір для тих, хто бажає мати яскравий та квітучий сад протягом багатьох сезонів. Ці морозостійкі квіти можуть розквітнути ранньою весною і радувати вас своєю красою до пізньої осені. Щоб насолоджуватися цією чудовою рослиною, давайте дізнаємося, як правильно садити флокси та як доглядати за ними.

Вибір сорту флоксів

Першим кроком у вирощуванні флоксів є вибір сорту, який відповідає клімату вашого регіону. Флокси мають багато різних видів і сортів, від мініатюрних до високорослих. Оскільки кожний сорт може мати свої особливості щодо росту та догляду, важливо вибрати той, який підходить до вашого конкретного місця посадки.

Підготовка ґрунту

Флокси найкраще цвітуть на родючому ґрунті, багатому органічними речовинами. Перед посадкою рослин внесіть у ґрунт компост чи перегній, щоб забезпечити гарний дренаж та достатній рівень вологості. Флокси також потребують достатнього освітлення, тому виберіть місце з належною кількістю сонячного світла.

Посадження флоксів

Найкращим часом для посадження флоксів є холодна пора року, така як листопад або кінець березня. Відстань між рослинами залежить від їх розміру і може коливатися від 30 до 60 сантиметрів. При посадці розсади флоксів на глибину, переконайтеся, що коріння вкрите шаром ґрунту.

Догляд за флоксами

Флокси потребують помірного поливання, особливо під час посушливих періодів. Важливо підтримувати постійний рівень вологості ґрунту. Регулярно підживлюйте рослини органічними добривами восени та навесні, щоб забезпечити їхній здоровий ріст та квітнення. Мульчування ґрунту навколо флоксів допоможе боротися із бур'янами та захистить рослини від холоду.

За правильного догляду флокси стануть відмінною прикрасою вашого саду та подарують вам барвисті та ароматні квіти впродовж багатьох сезонів. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW