Навчальний рік 2023-2024: коли у школах Дніпра ввімкнуть опаленняУ Дніпрі в школах вже закінчилися осінні канікули, які тривали тиждень. Вже 6 листопада діти повернулися за парти. На вулиці планує аномально тепла погода і опалення ще не увімкнули. Коли дадуть тепло закладам освіти, повідомила директорка департаменту гуманітарної політики ДМР Ксенія Сушко, передає редакція 056. 

Ксенія Сушко розповіла, що місто планує розпочати опалювальний сезон, як тільки середньодобова температура буде нижча за +8 градусів за Цельсієм щонайменше три доби. Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради надав комунальному підприємству КП «Теплоенерго» ДМР, що забезпечує опалення в місті, перелік закладів, які працюють офлайн (ті, що мають укриття) для першочергового підключення. На сьогодні це 27 садочків та 106 шкіл. 

За її словами, все буде залежати від ситуації з енергосистемою. Теплові котельні працюють від електроживлення, то ж якщо енергосистема працюватиме вправно, заклади будуть забезпечені теплом.

"На сьогодні інформація щодо графіків відключень не надходила, то ж повертаємося до навчання в звичайному режимі. Трохи менше ніж два місяці до Нового року та новорічних канікул. Бажаю цікавого та плідного навчального процесу всім учасникам", – резюмувала Ксенія Сушко.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW