У рф є близько 870 високоточних ракет оперативно-стратегічного та стратегічного рівняУ жовтні 2023 року росія виготовила 115 високоточних ракет. Загалом у запасах рф є близько 870 високоточних ракет оперативно-стратегічного та стратегічного рівня.

Нагадаємо, що вчора над Миколаївщиною сили ППО збили пакету Х-59.

Представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький в інтерв’ю РБК-Україна повідомив про кількість ракет, виготовлених терористичною росією у жовтні 2023 року.

 За словами Вадима Скібіцького, упродовж минулого місяця ВПК держави-агресора росії випустив 115 високоточних ракет з дальністю понад 350 кілометрів, зокрема:

- 40 крилатих ракет Х-101;

- 30 балістичних ракет «іскандер-М»;

- 20 крилатих ракет «калібр»;

- 12 крилатих ракет «іскандер-К»;

- 9 крилатих ракет Х-32;

- 4 аеробалістичні ракети «кинджал».

  Коментуючи ймовірні наміри москви атакувати наші об’єкти інфраструктури в осінньо-зимовий період,  Вадим Скібіцький зазначив, що наразі росіяни вичікують збільшення навантажень на енергосистему України.

«Таке може бути під час настання холодів, коли споживання електроенергії вийде на пікові показники осінньо-зимового періоду –  росіяни вичікують падіння температури нижче нуля», – пояснив представник ГУР МО України.

  Він додав, що тактика ймовірних ударів ворога може включати як застосування ракет різних типів, так і комбінацію ракетного озброєння та ударних БПЛА. 

«За оцінкою воєнної розвідки України, це однозначно будуть не такі примітивні атаки, як минулоріч. [...] Досягти результату росіянам буде складно – ми теж готуємось і розуміємо, як вони діють, що розвідують і, відповідно, вживаємо заходів для захисту нашої енергосистеми», – заявив Вадим Скібіцький.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW