Окупанти розповсюджують фейк про подяку ХАМАС Зеленському за поставку зброїПредставники окупаційної влади через підконтрольні телеграм-канали та ЗМІ розповсюджують прокремлівську риторику, про те, що представники угруповання ХАМАС нібито записали відео з подякою Володимиру Зеленському за передану зброю, яка допомагає протистояти Ізраїлю.

Відповідний допис про те, що представники ХАМАС подякували президенту України за зброю з’явився 2 листопада 2023 року в телеграм-каналі «Запорожский Вестник»

«Сегодня, мои братья и сестры, по милости Всевышнего Бога мы получили новую партию вооружения и военной техники от украинской армии, разделяющей с нами одно и то же дело. Выражаем благодарность Президенту Украины Зеленскому за помощь», – такий підпис має відеоролик, опублікований в телеграм-каналі.

Окупанти розповсюджують фейк про подяку ХАМАС Зеленському за поставку зброї, фото-1

Насправді ж опубліковане пропагандистами відео неправдиве. До такого висновку прийшли аналітики з Центру протидії дезінформації. Саме цей ролик поширюють російські пропагандистські ресурси та фейкові іноземні акаунти. Невідомі час і місце його зйомки. Ба більше, відео неможливо верифікувати, адже у представників ХАМАСу закриті обличчя.

У такий спосіб російська пропагандистська машина намагається дискредитувати президента України та зменшити допомогу західних партнерів. Це — продовження дезінформаційної кампанії про українську зброю в руках ХАМАСу.

Раніше ми писали про те, що представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону прокоментував російський фейк. Він заявив, що бойовики ХАМАСу використовують, зокрема, стрілецьку зброю, яка була захоплена росіянами на війні в Україні. За його словами такі випадки вже зафіксовано, але йдеться про невеликі обсяги.AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW