"єВідновлення": яку суму відшкодувань отримують українці в межах програмиУкраїнська програма "єВідновлення" створення для надання допомоги громадянам, які постраждали внаслідок війни та руйнувань. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що понад 20 тисяч українських родин вже отримали фінансову підтримку для відновлення пошкодженого житла. Середня сума виплат становить 78 тисяч гривень.

Яку суму компенсації отримують українці

Програма "єВідновлення" спрямована на підтримку громадян, чиє житло потребує ремонту або повної відновлення через військові дії. 

За словами Дениса Шмигаля, держава отримала понад 5 тисяч звернень щодо компенсацій за знищене житло. Для цих випадків вже згенеровано понад 300 сертифікатів.

На ці сертифікати цього року виділили з бюджету 2,5 мільярда гривень. Цього тижня врегулювали деякі питання по цій програмі, що дасть змогу людям почати користуватися сертифікатами за знищене житло вже найближчим часом, - додав він.

Програма "єВідновлення" надає можливість українцям подати заявки на відшкодування витрат на відновлення житла. На початковому етапі, допомогу могли отримати лише ті, чиє житло потребує лише невеликого ремонту. Другий етап програми, який стартував 1 серпня, передбачає видачу сертифікатів для отримання компенсації за повністю зруйноване житло на первинному та вторинному ринках нерухомості. AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW