Затверджено Концепцію військової кадрової політикиМіністр оборони України підписав Наказ про затвердження Концепції військової кадрової політики до 2028 року. Документ визначає стратегічне бачення розвитку військової кадрової політики у сфері оборони впродовж наступних п’яти років – як під час дії воєнного стану, так і у мирний час. 

Головний акцент концепції — гарантоване задоволення потреб ЗСУ в людях під час повномасштабної війни, інтеграція в євроатлантичний безпековий простір, взаємосумісність ЗСУ зі збройними силами держав-членів НАТО.

Основні пункти, на які варто звернути увагу:
1) ЗСУ перейдуть на військову службу за контрактом. Строкову військову службу замінять інтенсивною військовою підготовкою громадян призовного віку;
2) удосконалена електронна система військового обліку;
3) автоматизовані та цифровізовані процеси управління персоналом;
4) розширена співпраця між українськими вищими навчальними закладами та вишами держав-членів НАТО і ЄС;
5) нова культура взаємовідносин між командирами та підлеглими;
6) належні умови для переходу від військової кар’єри до цивільного життя військовослужбовців, які підлягають звільненню з військової служби.

Залишається сподіватися, що найбільш глобальна проблема перетікання визначеного на папері в реальне життя відбудеться якнайшвидше, бо “маленька радянська армія” ніколи не переможе “велику радянську армію.”AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW