Спортсмени зі Слов'янська готуються до Чемпіонату світу з танців на колісних кріслахЧемпіони світу та Європи з танців на колісних кріслах Сніжана та Володимир Керничні зі Слов'янська готуються до змагання на Чемпіонаті світу.

Цьогоріч він відбудеться у листопаді в Італії. Спортсмени пів року тому повернулися з евакуації в Слов'янськ та продовжили тренуватися. Про це вони розповіли "Суспільному Донбас".

Спортсмени професійно займаються 13 років. Сніжана та Володимир — чемпіони України, Європи, світу та континенту. З 2013 року виступають за збірну України, заслужені майстри спорту України з танців на колісних кріслах.

Спортсмени зі Слов'янська готуються до Чемпіонату світу з танців на колісних кріслах, фото-1

"Коли ми танцюємо і бачимо, як публіка радіє, нам легше танцювати та ми можемо більше показати і відкритися цим людям", — ділиться спортсмен Володимир Керничний.

З початком повномасштабного вторгнення російських військ в Україну Володимир та Сніжана виїхали зі Слов'янська. Танцювати не припиняли, займалися з тренеркою онлайн.

"Я була в Івано-Франківській області, а Сніжана з Володимиром на Закарпатті. Займались і дистанційно, і я приїжджала до них. Після чотирьох місяців ми поїхали самостійно на чемпіонат в Польщі та зайняли там всі перші місця", — згадує тренерка "Інваспорту" в Донецькій області Олена Харченко.

Спортсмени повернулися до Слов'янська кілька місяців тому.

Спортсмени зі Слов'янська готуються до Чемпіонату світу з танців на колісних кріслах, фото-2

"Це напевно, зрозуміє людина, яка довгий час була десь не вдома. Приїхати додому — це щастя", — каже Сніжана.

За словами Сніжани Керничної на змагання представлять п'ять програм.

"Три фрістайли і спортивна формула: це латина стандарт — дуети Працюємо над усім, тому що немає такої програми, яка була б менше вагома", — розповідає спортсменка.

Сніжана також танцюватиме соло. Розповідає, на цей танок надихнув персонаж Венздей з сімейки Адамсів.

"Я, якби сама танцюю, але в мене є рука — це мій партнер, з яким я постійно спілкуюся протягом цього таночку", — пояснює спортсменка.

Займається з парою й standing-партнер Сніжани Ігор. Танок разом також покажуть на чемпіонаті.

"Ми зображаємо годинник, годинниковий механізм. Задум був такий, що це щось напередодні Нового року. Ці три хвилини, коли триває цей танок, це якесь таке чаклунство перед Новим роком, коли оживає цей годинник", — описує композицію Сніжана.

Чемпіонат світу з танців на кріслах колісних відбудеться 24, 25 та 26 листопада.

Читайте також:

  • Словʼянець виборов "золото" на міжнародному змаганні з дзюдо
  • "Віримо в ЗСУ, віримо що нікуди не треба буде виїжджати" - життя танцівників на візках Керничних зі Слов’янська під час війни

Підписуйтеся на наші оновлення у Viber (новости Славянска)

Слідкуйте за нами в Instagram

Та телеграм: https://t.me/news6262AliExpress WW

lamoda ru

Banggood WW